Kategoria Sport w szkole
Brązowy medal

BRĄZOWE  MEDALE  NASZYCH  SIATKARZY  W  IGRZYSKACH  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ

We  wtorek  10  marca  rozegrane  zostały  finałowe  mecze  mistrzostw  Łodzi  w  siatkówce  chłopców  w  ramach
Igrzysk  Młodzieży  Szkolnej  (roczniki 2005 i 2006). Reprezentacja  naszej  szkoły  w  składzie:  Damian Święconek,
Oskar Petryniak, Bartosz Łyczek, Wojciech Śniecikowski, Dominik Wróbel, Łukasz Pirek, Szymon Pabin,
Bartosz Borchon, Szymon Kmieć, Oliwier Juncewicz, Kamil Adamczyk  wywalczyła  brązowe  medale  ulegając  SP 56,
SP 202-gospodarzom  i  zwyciężając w meczu o III miejsce  SP 42.

Gratulacje  dla  naszej  drużyny!

Końcowa  kolejność:
         1 .SP   56
         2. SP 202
         3. SP   91
         4. SP   42

ZOBACZ ZDJĘCIA                                                   Jacek  Kozłowski

SREBRO NASZYCH SIATKARZY
SREBRO  NASZYCH  SIATKARZY

W pierwszy  czwartek   lutego  w  ramach  Igrzysk  Dzieci   rozegrany  został  finałowy  turniej   Mistrzostw  Łodzi
w  siatkówce  chłopców, w  którym  rywalizowali  zawodnicy  z  rocznika  2007 i młodsi.
Zespół  naszej  szkoły  po  dwóch  pewnych  zwycięstwach  i  jednej  porażce  wywalczył  wicemistrzostwo  Łodzi
i  kolejny  rok  z  rzędu  cieszył  się  ze  srebrnych  medali.

Wielkie  brawa dla  drużyny SP 91  występującej  w  składzie: Tomasz  Kroczyński (k), Maciej Wojtyczka,
Kacper Andrzejczak, Bartłomiej Dmochowski, Adrian Tomaszewski, Juliusz Klimkiewicz, Franciszek  Homdziuk,
Dawid  Wodzyński,  Alan  Mikołajewski, Igor  Kucharski , Dawid Lewandowski.

Finał Mistrzostw Łodzi
05.02.2020r. Został rozegrany w naszej szkole Finał Mistrzostw Łodzi Szkół Podstawowych w siatkówce dziewcząt w kategorii „4”.
Do finału po kolejnych etapach rozgrywek awansowały SP 34, SP 56, SP 4 oraz SP 91.
Aby wyłonić mistrza Łodzi zespoły rywalizowały systemem „każdy z każdym”.
Ostatecznie Mistrzem Łodzi została SP 34, srebro dla SP 91, brąz SP 4,
a SP 56 zajęła czwarte miejsce.

SKŁAD WICEMISTRZÓW ŁODZI:
Martyna Kamińska – Taga, Dominika Kopczyńska, Natalia Grzelak, Gabriela Gortat,
Kinga Pielesiak, Hanna Gortat, Nikola Glegoła, Nikola Andrzejczak, Martyna Trynkoś,
Anita Galion.

Anna Schabowicz
ZOBACZ ZDJĘCIA

ROK SZKOLNY  2019/2020

Wyścigi klas pierwszych

W dniu 5.02.2019 r. odbyły się w naszej szkole wyścigi klas pierwszych. Wzięły w nich udział

wszystkie klasy, a więc klasa Ia, Ib oraz Ic. Do wyścigów przystąpiło po ośmiu uczniów

z każdej klasy, a pozostali dopingowali swoich kolegów i koleżanki. Po rozgrzewce i zabawie

ożywiającej, dzieci przystąpiły do poszczególnych konkurencji.  Było mnóstwo emocji, radości,

sportowej rywalizacji oraz głośnego dopingu.

Pierwsze miejsce zdobyła klasa Ib z wynikiem 9 punktów, II miejsce Ic – 8 punktów

i III miejsce Ia – 3 punkty. Na zakończenie rywalizacji każda klasa otrzymała dyplom,

a zawodnicy otrzymali słodkości i owoce.

Barbara Kobalczyk

WICEMISTRZOSTWO ŁODZI

KOLEJNE  WICEMISTRZOSTWO  ŁODZI  DLA NASZEJ  SZKOŁY

W ostatni wtorek  stycznia w  Szkole Podstawowej nr 56 rozegrany został finał Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej chłopców. Do finału po kolejnych etapach rozgrywek awansowały SP 42, SP 91, SP Salezjańska oraz gospodarz zawodów. Aby wyłonić mistrza Łodzi zespoły rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Poziom sportowy drużyn był wysoki a zawodnicy wszystkich zespołów zostawili serce na boisku.
Ostatecznie Mistrzem Łodzi została SP 56. Srebro dla SP 91, brąz dla SP 42 a SP Salezjańska zajęła czwarte miejsce.