Wzorowy Uczeń

 Apel podsumowujący I semestr ( 12 stycznia 2017 r.)

Cztery i pół miesiąca nauki już za nami?   Nadeszła pora na uroczyste posumowanie pracy uczniów w pierwszym semestrze. 

Tradycyjnie dokonała tego  dyrekcja. Przedstawiła  sukcesy i dotychczasowe osiągnięcia uczniów. Zapoznała wszystkich

z harmonogramem pracy w II półroczu. Podczas apelu wyróżnieni zostali uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe średnie

dydaktyczne. Otrzymali  dyplomy oraz gratulacje z rąk dyrekcji, wychowawców i gorące brawa od koleżanek i kolegów.

Podczas apelu wyróżniono także pojedynczych uczniów i całe klasy które brały udział w konkursach i akcjach przeprowadzonych

w  I semestrze w naszej szkole.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

zobacz zdjęcia

I SEMESTR

 

ROK SZKOLNY

 

2016/2017
 

1a

Alan Bahramy

Filip Bugała

Ewa Matys

Kinga Medyńska

Gabriela Rosińska

Amelia Surowiec

Alicja Kurtz

 

 

 

 

2 a
Grzegorz Duczek
Gabriel Garnysz
Nina Grabowska
Bartosz Jaruga
Oliwia Łukasik
Maja Mroczkowska
Pawlik Nadia
Oliwia Starnawska   

 


 

2 b
Oliwia Kupińska
Hanna Sztenderewicz
Lilianna Bladosz
Roksana Wiśniewska
Nikola Glapska
Lena Pewniak
Wiktor Turoboś
Filip Skopiński
Anna Wysocka
Martyna Trynkoś
Bartosz Niemowny

 2 c
Łukasz Czerwik
Alan Hryniewicz
Igor Kucharski
Wiktoria Maj
Julian Stanicki
Dawid Wodzyński
Maja Nowak
Maciej Łukawski

 

 

 

 

      2 d

Bartosz Juszczyk

Franciszek Marciniak

Lena Pietrzak

Kacper Purkiewicz

Krzysztof Rogalski

Natalia Tandecka

Julia Woźniak

 

 

 

 

 

3 a
Laura Majewska
Maciej Wojtyczka
Zofia Sarniak
Wiktoria Mirowska
Blanka Heleniak
Jakub Tolisz

 

 

 

 

 

3 b
Stanisław Dalecki
Bartosz Dmochowski
Anita Galion
Natalia Grzelak
Szymon Misztal
Nikola Pochopień
Eryk Siwocha
Adrian Tomaszewski
Agata Zbirosz
Zielińska Zuzanna

 

 3 c
Amelia Ambrosini
Julia Deredas
Bartłomiej Feterlich
Maja Grzybowska
Natalia Janicka
Artur Stań
Karolina Strumiłło
Mikołaj Swarzyński
Patryk Walczak

 

 

4 a
Antoni Szlęg

 

4 b
Oliwia Gabara
Wiktoria Kamińska
Oliwier  Juncewicz
Bartosz Łyczek
Aleksandra Kłębik
Łukasz Pirek

 

 

5 a
Daria Janiak
Julia Jędrzejczak

 

5 b
Alicja Ratajczyk

 

6 a
Antonina Mikosik

 

6 b  ---------

6 c  ----------

      ----------------------------------------------------------------------------------------
   

Tytuł Primus Inter Pares 2015/2016 otrzymali:


Igor Lisiecki i Mateusz Zakrzewski z klasy VIa 

kl. 1a

  • Julia Andrzejczak
  • Grzegorz Duczek
  • Gabriel Garnysz
  • Nina Grabowska
  • Bartosz Jaruga
  • Oliwia Łukasik
  • Maja Mroczkowska
  • Nadia Pawlik
  • Tymon Słomka
  • Oliwia Starnawska
  • Amelia Wróbe

kl. 1b

  • Hanna Sztenderewicz
  • Lilianna Bladosz
  • Roksana Wiśniewska
  • Julia Kaniecka
  • Oliwia Kupińska
  • Anna Wysocka
  • Nikola Glapska
  • Wiktor Turoboś
  • Filip Skopiński
  • Bartosz Niemowny

kl. 1c

  • Łukasz Czerwik
  • Alan Hryniewicz
  • Igor Kucharski
  • Maciej Łukawski
  • Maja Nowak
  • Mateusz Nowakowski
  • Julian Stanicki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


kl. 1d

  • Lena Jędrasik
  • Franciszek Marciniak
  • Lena Pietrzak
  • Kacper Purkiewicz
  • Wiktor Strumiłło
  • Natalia Tandecka
  • Julia Wożniak
  • Joel Rzeźnicki
  • Jakub Piejek
  • Bartosz Juszczyk

kl. 2a

  • Blanka Heleniak
  • Laura Majewska
  • Wiktoria Mirowska
  • Zofia Sarniak
  • Maciej Wojtyczka

kl. 2b

  • Stanisław Dalecki
  • Bartosz Dmochowski
  • Anita Galion
  • Natalia Grzelak
  • Martyna Majchrzak
  • Szymon Misztal
  • Nikola Pochopień
  • Eryk Siwocha
  • Adrian Tomaszewski
  • Agata Zbirosz
  • Zuzanna Zielińska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


kl. 2c

  • Wiktor Adler
  • Maria Banaszkiewicz
  • Julia Deredas
  • Bartłomiej Feterlich
  • Maja Grzybowska
  • Natalia Janicka
  • Artur Stań
  • Karolina Strumiłło
  • Patryk Walczak
  • Mikołaj Swarzyński

kl. 3a

  • Kinga Fuchler
  • Tamara Grabowska
  • Antoni Szlęg

kl. 3b

  • Kacper Andrzejczak
  • Tymoteusz Balcerowski
  • Oliwia Gabara
  • Oliwier Juncewicz
  • Wiktoria Kamińska
  • Martyna Kaminska-Taga
  • Tomasz Kroczyński
  • Bartosz Łyczek
  • Łukasz Pirek
  • Szymon Wiśniewski

kl. 3c

  • Bartosz Borchon
  • Weronika Gołębiewska
  • Aleksandra Kłębik
  • Karol Kostecki

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

kl. 4a

  • Julia Daroszewska   
  • Daria Janiak        
  • Michał Heleniak        
  • Julia Jędrzejczak    

kl. 4b

  • Wiktor Grzelak    
  • Katarzyna Wojtczak  
  • Alicja Ratajczak    

kl. 5a

  • Kinga Łopuszyńska   
  • Antonina Mikosik    
  • Aleksandra Bałdys    

kl. 5b

  • Zuzanna Kozłowska    

kl. 5c

  • Martyna Pokrop    
  • Julia Jaros    
  • Marcelina Balcerowska    

kl. 6a

  • Mateusz Zakrzewski    
  • Wojciech Mokwiński    
  • Igor Lisiecki      
  • Weronika Korkus    
  • Wiktoria Pochopień    
  • Iwo Krysiak   
  • Sandra Jaworska    

kl. 6b

  • Aleksandra Pirek    
  • Joanna Kroczyńska    
  • Bartosz Majer     
  • Kacper Jędrasik    
  • Zuzanna Pabin 

 

 

 I semestr - 28 stycznia 2016 r.

 

I SEMESTR WZOROWY  UCZEŃ 2015/2016

Klasa 1 a

  • Julia Andrzejczak
  • Nina Grabowska
  • Gabriel Garnysz
  • Bartosz Jaruga
  • Oliwia Łukasik
  • Maja Mroczkowska
  • Pawlik Nadia
  • Słomka Tymon
  • Oliwia Starnawska
  • Amelia Wróbel

klasa 1c

  • Maciej Łukawski
  • Alan Hryniewicz
  • Igor Kucharski
  • Maja Nowak
  • Damian Szczepanik

 klasa 1d

  • Lena Jędrasik
  • Franciszek Marciniak
  • Lena Pietrzak
  • Kacper Purkiewicz
  • Wiktor Strumiłło
  • Natalia Tandecka

klasa 1 b

  • Hanna Sztenderewicz
  • Lilianna Bladosz
  • Roksana Wiśniewska
  • Julia Kaniecka
  • Wiktor Turoboś
  • Oliwia Kupińska
  • Bartosz Niemowny
  • Filip Skopiński
  • Maja Urbaniak
  • Anna Wysocka
  • Lena Pewniak
  • Maja Chrzanowska
  • Nikola Glapska

klasa 2 a

  • Blanka Heleniak
  • Laura Majewska
  • Wiktoria Mirowska
  • Zofia Sarniak
  • Maciej Wojtycka

 

 

 

 

 

 



 klasa 2 c

  • Maria Banaszkiewicz
  • Julia Deredas
  • Bartłomiej Feterlich
  • Maja Grzybowska
  • Natalia Janicka
  • Karolina Strumiłło
  • Patryk Walczak

klasa 2 b

  • Stanisław Dalecki
  • Bartosz Dmochowski
  • Anita Galion
  • Natalia Grzelak
  • Szymon Misztal
  • Nikola Pochopień
  • Eryk Siwocha
  • Adrian Tomaszewski
  • Agata Zbirosz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

klasa 3 a

  • Kinga Fuchler
  • Tamara Grabowska
  • Antoni Szlęg

klasa 3 b

  • Kacper Andrzejczak
  • Tymoteusz Balcerowski
  • Oliwia Gabara
  • Oliwier Juncewicz
  • Wiktoria Kamińska
  • Martyna Kamińska-Taga
  • Tomasz Kroczyński
  • Bartosz Łyczek
  • Łukasz Pirek
  • Szymon Wiśniewski

klasa 3 c

  • Aleksandra Kłębik

 

 

 

 

 

 

klasa 4 a

  • Daria Janiak
  • Michał Heleniak
  • Wiktoria Jaskółowska
  • Julia Jędrzejczak

klasa 4 b

  • Wiktor Grzelak
  • Alicja Ratajczyk

 

 

klasa 5 a

  • Aleksandra Bałdys
  • Marta Byczkowska
  • Dominika Jaworska
  • Antonina Mikosik

klasa 5 c

  • Marcelina Balcerowska
  • Oliwier Izydorczyk
  • Julia Jaros
 

 klasa 6 a

  • Igor Lisiecki
  • Wojciech Mokwiński
  • Mateusz Zakrzewski

klasa 6 b

  • Kacper Jędrasik
  • Joanna Kroczyńska
  • Aleksandra Pirek

 

Tytuł Primus Inter Pares 2014/2015 otrzymał:

 

                              Milan Jagiełło z klasy VIb



ŚWIADECTWO Z WYRÓŻNIENIEM

klasy 1 - 3    71 uczniów (38% wszystkich uczniów kl. 1 - 3)

  klasy 4 - 6   31 uczniow (18% wszystkich uczniów kl. 4 - 6)

klasa 1a

  • Blanka Heleniak
  • Julia Iżel
  • Laura Majewska
  • Wiktoria Mirowska
  • Zofia Sarniak
  • Wiktor Pełka
  • Jakub Tolisz
  • Maciej Wojtyczka

 

 

 klasa 2a
  • Kinga Fuchler
  • Tamara Grabowska
  • Aleksander Kostrzewa
  • Martyna Pawlak
  • Kuba Pierścieniewski
  • Antoni Szlęg

 

 

 

 

klasa 3a  

  • Kacper Augustyniak
  • Julia Daroszewska
  • Michał Heleniak
  • Daria Janiak
  • Wiktoria Jaskółowska
  • Julia Jędrzejczak
  • Wiktoria Kukieła
  • Aleksandra Wilk
  • Sandra Mikołajewska
  • Maja Zajączkowska

klasa 4a

  • Aleksandra Bałdys 4,90  wz
  • Paulina Chrisidis  4,81    wz
  • Miłosz Dębiński    4,81    bdb
  • Dominika Jaworska  4,81 wz
  • Paweł Kilańczyk   4,81    wz
  • Kinga Łopuszyńska    4,81  wz
  • Antonina Mikosik  4,81  wz

klasa 4b

  • Marta Arczewska  4,91  wz
 klasa 1b
  • Stanisław Dalecki
  • Bartosz Dmochowski
  • Anita Galion
  • Natalia Grzelak
  • Martyna Majchrzak
  • Kinga Pielesiak
  • Nikola Pochopień
  • Julia Sicińska
  • Eryk Siwocha
  • Adrian Tomaszewski
  • Agata Zbirosz
  • Zuzanna Zielińska

klasa 2b

  • Kacper Andrzejczak
  • Oliwia Gabara
  • Oliwier Juncewicz
  • Wiktoria Kamińska
  • Martyna Kamińska-Taga
  • Tomasz Kroczyński
  • Bartosz Łyczek
  • Łukasz Pirek
  • Wojciech Śniecikowski
  • Szymon Wiśniewski

 

 

 klasa 3b

  • Wojciech Banasiak
  • Wiktor Grzelak
  • Wiktor Kowalczyk
  • Oliwia Krysiak
  • Edyta Łabińska
  • Kacper Nowicki
  • Magdalena Piotrowska
  • Alicja Ratajczyk
  • Aleksandra Sobczak
  • Katarzyna Wojtczak

 

 

klasa 4c

  • Martyna Pokrop  5,10  wz
  • Julia Jaros  5,00  bdb
  • Marcelina Balcerowska  4,90  wz

klasa 5a

  • Igor Lisiecki  5,36  wz
  • Mateusz Zakrzewski  5,09  wz
  • Wojciech Mokwinski  5,00  wz
  • Iwo Krysiak  4,81  wz

 

 

 klasa 1c
  • Wiktor Adler
  • Maria Banaszkiewicz
  • Julia Deredas
  • Bartłomiej Feterlich
  • Maja Grzybowska
  • Natalia Janicka
  • Zofia Mieszek
  • Artur Stań
  • Karolina Strumiłło
  • Mikołaj Swarzyński
  • Patryk Walczak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 klasa 2c
  • Hanna Jabłońska
  • Aleksandra Kłębik
  • Bartosz Borchon
  • Karol Kostecki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   klasa 5b
  •  Aleksandra Pirek  5,09  wz
  • Joanna Kroczyńska  4,81  wz
  • Kacper Jędrasik  4,81  bdb
  • Oskar Rudak  4,81  bdb

klasa 6a

  • Daria Morawska  4,9  wz
  • Alicja Wąsik  4,9  wz
  • Wiktor Kruk  4,8   bdb
  • Natalia Stokłosa  4,8  bdb

klasa 6b

  • Milan Jagiełło  5,18  bdb
  • Wiktoria Pokrop  5,09  wz
  • Eleonora Szałańska  5,09  wz
  • Julianna Świć  5,00  wz
  • Natalia Kalita  5,00  wz
  • Aneta Malinowska  5,00  wz
  • Maja Żurawska  5,00  wz
  • Agata Nowak  4,82  wz