Projekt ROLA NIE BOLI

W projekcie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły:

kl. 6 a

(24 i 27 listopada 2015r.)

kl. 6 b

(24 i 27 listopada 2015r.)

Jedną z najważniejszych obecnie jest umiejętność pracy grupowej / zespołowej, a jednym z większych problemów uzależnienie od gier komputerowych i Internetu oraz nieumiejętność budowania pozytywnych relacji rówieśniczych przez dzieci.

W związku z tym Fundacja Edukacyjna SIŁACZKA, dzięki dofinansowaniu z  budżetu Miasta Łodzi zrealizowała projekt pt. "ROLA NIE BOLI, czyli jak znaleźć w grupie swoje miejsce i swój czas", będący wykonaniem zadania publicznego o nazwie: aktywizacja społeczna dzieci i młodzieży. Uczniowie klas 6 mieli okazję wziąć udział w warsztatach pracy w grupie i ról grupowych w swojej szkole, do której zawitał trener SIŁACZKI oraz w warsztatach gier planszowych, w miejscu oferującym rozgrywki gier planszowych - w Gralni, przy ul. Więckowskiego 6 w Łodzi. Była to okazja, by przeżyć fantastyczną przygodę polegającą na zabawie grami planszowymi, a jednocześnie uczyć się pracy grupowej/zespołowej i rozwijać inne kompetencje społeczne.

Fundacja Edukacyjna SIŁACZKA