Pracownicy szkoły

DYREKTOR SZKOŁY

mgr  KRZYSZTOF GĄSIOREK

WICEDYREKTOR SZKOŁY

mgr IWONA MIKSA

RADA PEDAGOGICZNA w roku szkolnym 2019/2020

EDKACJA WCZESNOSZKOLNA

  • mgr Ewa Andrzejczyk-Ptasińska
  • mgr Katarzyna Cybula
  • mgr Joanna Dudzińska
  • mgr Magdalena Frąckiewicz
  • mgr Jolanta Galion
  • mgr Barbara Kassassir
  • mgr Jolanta Michalak
  • mgr Dagmara Szcześniak

 JĘZYK POLSKI

  • mgr Ewa Ceran
  • mgr Iwona Kowalska
  • mgr Jolanta Wojtysiak
  • mgr Renata Jandziak

JĘZYK ANGIELSKI

  • mgr Barbara Kassassir
  • mgr Monika Kotowska
  • mgr Urszula Sówka
  • mgr Kamila Szczepańska-Pytel

JĘZYK FRANCUSKI

  •  mgr Agnieszka Traczyk

HISTORIA

  • mgr Marcin Krach
  • mgr Renata Jandziak

MATEMATYKA

  • mgr Beata Borowska
  • mgr Aleksandra Jagieła-Sochacka
  • mgr Katarzyna Kilańczyk
  • mgr Piotr Mierzwa
  • mgr Agnieszka Wojtas

FIZYKA

  • mgr Piotr Mierzwa

BIOLOGIA

  • mgr Iwona Filanowska

CHEMIA

  • mgr Grażyna Raczak

PRZYRODA    

  • mgr Iwona Filanowska

INFORMATYKA

  • mgr Aleksandra Jagieła-Sochacka
  • mgr Jolanta Michalak
  • mgr Joanna Otwinowska-Stankiewicz
  • mgr Agnieszka Wojtas

TECHNIKA

  • mgr Joanna Otwinowska-Stankiewicz

WOS

  • mgr Anna Kiełtyka

NAUCZYCIEL WSPIERAJĄCY

  • mgr Katarzyna Iwanicka-Rakoczy
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


MUZYKA

  • mgr Joanna Dudzińska

PLASTYKA

  • mgr Justyna Rynkiewicz

 WF     

  • mgr Ewelina Janicka
  • mgr Jacek Kozłowski
  • mgr Barbara Kobalczyk
  • mgr Marcin Śledź
  • mgr Anna Schabowicz

RELIGIA

  • mgr Bożena Kosmalska
  • mgr Krystyna Maćkowska
  • mgr Dorota Skrzypek

GEOGRAFIA

  • mgr Beata Tanaś

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

  • mgr Beata Tanaś

WDŻwR

  • mgr Anna Kiełtyka

DORADZTWO ZAWODOWE

  • mgr Marcin Śledż

PEDAGOG

  •  mgr Beata Nowak

PSYCHOLOG

  • mgr Agnieszka Otrocka

BIBLIOTEKA

  • mgr Dorota Szmigielska

ŚWIETLICA

  • mgr Małgorzata Karp
  • mgr Joanna Rainko
  • mgr Katarzyna Rzepnikowska
  • mgr Joanna Zembrzucka

 

ADMINISTRACJA I OBSŁUGA


p. Anna Dziąg - gł. księgowa

p. Karolina Adamus - sekretariat

p. Małgorzata Walczak - kierownik gospodarczy

p. Klaudia Kostrzewa – Inspektor Ochrony Danych

p. Dorota Zawadzka - szefowa kuchni

p. Renata Czekalska - pielęgniarka

p. Marek Świerszczków - konserwator

  • Andrzej Bożych
  • Iwona Czarnecka
  • Violeta Kopacka
  • Mieczysław Jarosiński
  • Emilia Orlikowska
  • Zofia Pokora
  • Barbara Przybylska
  • Wiesława Świątek
  • Krzysztof Tybórski